כשאורי פגש את רותם

שיחות סקס מדהימות, חמות, ללא הגבלת זמן, מקום, עם מי שרק אפשר, נערות חמות, חרמניות שרוצות ויכולות להגשים לו את החלום. זה מה שעבר על אורי שכבר נמאס לו מהמצב אליו נקלע. הוא היה שרוי במערכת יחסים שכל שני וחמישי היה רב עם בת הזוג שלו, הוא חיפש שינוי. אורי רצה סטיות, הוא רצה להגשים את מה שהוא לא יכול היה לעשות עם בת הזוג שלו, האוננות הרגה אותו והרגה את הקשר. אז מה הוא רצה? אורי רצה קצת סטיות, כן, הוא לא התבייש להודות בכך שהוא רצה שינוי, משהו קצת אחר. הוא לא פעם ביקש מבת הזוג שלו לעשות משחקי תפקידים אבל היא סירבה. מצד אחד הוא רצה שינוי, מצד שני לא רצה לפגוע בה- באישה של חייו.

כשאורי עושה שיחות סקס ונהנה מזה

אורי התקשר והקול שענה היה מדהים, הקול שלה היה חם, מדהים, היא הזדהתה בשם רותם, לאורי היה ברור כי רותם זה שם בדוי אבל הוא כיבד את זה. הוא כבר הרגיש שהיא הולכת להגשים לו את הפנטזיה המושלמת ביותר לערב מושלם. "היי מה שלומך"? אורי השתתק לכמה רגעים ואז לאחר שהתעשת מהקול המדהים שלה, אמר "היי אני אורי"… "היי אורי אני רותם ואני סטודנטית לפסיכולוגיה שמחפשת לעשות קצת חיים, מה אתה אומר שנצא למסע"?

מה אתה לובש?

"אז תגיד לי מה אתה לובש"? היא התמוגגה , נאנחה, "אולי תגיד לי מה אתה עומד להוריד מעליך, אולי תכניס את היד שלך לתחתונים" הייתי רוצה להרגיש בעצמי מה אתה מרגיש. אורי נאנח בלי הפסקה, כמעט הרגיש שהוא גומר, "אל תגמור חכה רגע" היא ידעה שאורי עומד לגמור רק מהקולות שהוא השמיע. אוח, אל תפסיקי חמודה שלי, מאיפה באת לי מהשמיים"? עכשיו תכניס את היד, תלטף אותו את הזין הזה שלך, קח אותו בידיים שלך" אני מדמיינת שאני מלקקת את הזין שלך, שהשפתיים שלי על הזין שלך, אנחנו לבושים, אבל רק הזין שלך מבצבץ מהמכנסיים שלך. הוא מושלם הזין שלך, אני מתה עליו.

אני נוגע בעצמי כשאני מדבר איתך

"אני נוגע בעצמי שאני מדבר איתך, עושה כל מה שאת מבקשת ממני, את מהממת, הזין שלי עומד כמו טיל". אני מרגיש אותך, מרגיש שאני בתוך הגוף שלך, מזיין אותך, אני רוצה לזיין אותך חזק בלי הפסקה". אני מדמיין אותך, מדמיין איך את יושבת עליי שאני על הכיסא והידיים שלי על השדיים שלך. לגעת, ללטף אותך, ללקק את כולך, הייתי רוצה לעשות לך טוב אני מדמיין אותך כאן ועכשיו. "מה עוד היית עושה לי תספר לי" רותם המשיכה ואורי נסחף אחריה בשיחה מדהימה. "אוח, מה שהייתי עושה לך". הייתי לוקח אותך ושם אותך על המיטה, מניח אותך בעדינות, מלקק את כולך, מעיף לך כל בגד אפשרי". על הקו הייתה דממה, אורי ורותם שתקו, "אוח, אני כמעט גומרת" אמרה אבל אורי אמר לה רגע, חכי לי, אל תגמרי כל כך מהר, זה רק התחיל.

תספר לי מה היית עושה לי

הייתי מסובב אותך לקיר, אחר כך למראה, שנינו ערומים, אני מזיין אותך בעמידה והידיים שלי על השדיים שלך, הקולות שאת משמיעה מגניבים אותי אל תפסיקי. אחר כך היד שלי  תגלוש לתוך הכוס שלך, אצבע אחרי אצבע אכניס לך חזק  ואשחק לך עם הדגדגן, כשאת ערומה, החזה שלך זקור ומה שאני רוצה זה רק לתת בך חזק, היית רוצה שאני ורק אני אזיין אותך? עכשיו אני מושך לך את השיער לאחור, מלקק לך את התנוך של האוזן הלשון בתוך האוזן שלך, כל הגוף שלך מצטמרר, את מסובבת אותי, משיבה אותי על המיטה, יושבת עליי ודוהרת בטירוף, הפרצוף שלי בתוך החזה שלך, אנחנו גומרים לתוך הטירוף הזה, עוד את אומרת לי , תכניס לי עוד, תכניס לי את הזין שלך חזק ואת האצבעות שלך לתוך התחת שלי. אני רוצה להרגיש כאילו יש כאן עוד בן אדם שמזיין אותי, אתה מקדימה, הוא מאחורה, זה בא חזק, הקצה של הזין שלך יוצא ונכנס. אורי ורותם סיפרו אחד לשני והגיעו לאורגזמות בלתי נגמרות. "אוח, אתה גומר אותי" אוח אל תפסיקי אני רוצה שתהיה נערת הליווי הפרטית שלי, הזונה שלי היית מוכנה"? "כן, רק אתה, אני רוצה שתזיין אותי חזק, שתכניס לי אותו לתוך הפה, תתפוס אותי, תקשור אותי, תצבוט לי את הפטמות חזק. הידיים שלי מאחור, אני מחכה לרגע שתיתן לי אותו כמה שיותר חזק. אוח, אתה מהמם, אני מתה עליך, אתה מדהים.

שיחת הסקס כמעט נגמרה, אורי לא תיאר לעצמו שרותם תיקח אותו כל כך רחוק, הוא היה סקרן לגביה, הם קבעו באותו המקום באותה השעה, ללכת כמה שיותר רחוק. שיחה אחת, שיחות סקס מדהימות, מי היה מאמין שהן יכולות להשלים כל כך הרבה דברים שחסרים ברגש.