אניה ההכרות הלוהטת דרך הטלפון

הכרנו דרך הטלפון- אניה נשמעה ונראתה לוהטת ביותר, אמרתי לעצמי שזהו, זה הרגע שאני הולך על זה. אני מת להכרות כזו, הכרות מסוג אחר, ללא התחייבות, שאלתי את עצמי לא פעם איך אני משיג הכרות כזו והנה, אניה צצה לי וכול השאר היסטוריה.

קבענו להיפגש בבית קפה סמוך לבית שלי, היא הייתה שם, רגליים ארוכות, חצאית מני משגעת ונעלי עקב שלא משאירים מקום לדמיון. ההכרות שלי עם אניה הייתה לוהטת כבר מהרגע הראשון, ראיתי אותה וזהו, נשבתי בקסמים שלה, אי אפשר היה שלא לראות ולהרגיש את הרגליים שלה מתחת לשולחן, מסמנת לי, מעבירה רגל בין הרגליים שלי ומפסקת לי אותם. הרמתי את הראש, בתחילה קצת נבהלתי אבל אז ראיתי את החיוך שלה אליי, היא מחייכת ורומזת לי ללכת אחריה.

לזה לא הייתי מוכן, בכל זאת, חשבתי שזה סוג של הכרות בטלפון או הכרויות בטלפון והנה, אני רואה שמשהו עומד לקרות כאן. אני הולך אחריה והיא מובילה אותי לשירותים של בית הקפה. אבל מכירים אותי, לא ייראו אותנו? שאלתי אותה והיא פרצה בצחוק ואמרה לי… "תשמע אתה כל כך חתיך שאני חייבת לזיין אותך כאן ועכשיו".

אני מרגיש שהיא טורקת את הדלת, אני עומד מאחורי הדלת והיא מורידה לי מהר את המכנסיים, הזין שלי מבצבץ החוצה והוא עומד כמו טיל. אני מת לשחרר לחץ אני אומר לה ונפעם מהמראה המושלם הזה שלה. היא אפילו לא מורידה את התחתונים ומחדירה לעצמה את הזין שלי פנימה. אני מקפיץ אותה על הזין שלי, מזיין אותה חזק, מחזיק בו זמנית את הדלת ושנינו פורצים בצחוק חלילה שמישהו ידפוק בדלת. תוך כדי הסכנה, אנחנו מזדיינים בטירוף, מזיעים והיא משמיעה קולות, אני סותם לה את הפה אבל זה לא עוזר, היא צווחת, מישהו דופק לנו בדלת, אנחנו משתתקים לשנייה ומגחכים קצת.

שוב פעם שקט, ממשיכים להזדיין ואז היא באה לה – האורגזמה לה ייחלנו. אנחנו גומרים כמו מטורפים. היא מיישרת את הבגדים שלה, אני מכניס את הזין שלי למכנסיים, מסדר ומיישר את הבגדים. אנחנו מסדרים את השיער, נותנים אחד לשנייה יד ויוצאים משם כשאנחנו מתפוצצים מצחוק. האנשים בבר ובבית הקפה שולחים לנו מבט, לא אכפת לנו, אנחנו שולחים חיוך בחזרה ויוצאים משם מרוצים ביותר. אנחנו נפרדים לשלום, היא דוחפת את לשונה לפי ואני מת, אבל מת שזה יקרה שוב… "בפעם אחרת" אומרת ונעלמת משם.