ההכרות שלי עם תמר

מישהו פעם אמר לי שצריך לעשות הכול בשביל להכיר בחורה טובה, אז אחרי שחברים ניסו להכיר לי, אחרי שגלשתי לא מעט בפייס לא מצאתי אישה מתאימה. החלטתי לחזור ונסות את השיטה המסורתית. לשמוע קול, בעידן בו אנשים הפסיקו לדבר, היה חשוב לי לנהל שיחה ראשונית וזה מה שעשיתי. נכנסתי לאתר וחיפשתי עם מי לדבר, הרובריקה של הכרויות בטלפון הזמינה אותי אליה והבנתי ששם אני יכול להכיר את שאהבה נפשי. אחרי הכול, אומרים לא טוב היות האדם לבדו, אז מכיוון שניסיתי את כל השיטות וכלום לא עזר, הבנתי שאני חייב לנסות את השיטה הישנה והטובה של הכרויות בטלפון.

"נעים מאוד אני תמר" אמרה לי והיה לה קול כזה מתוק, כמעט ששכחתי מזה לדבר, באמת שאנשים מזמן שלא מדברים בטלפון. לפעמים הם רק מתכתבים ואז נעלמים. רציתי לשמוע קול וזה מה שקרה, לא התבדיתי, תמר נשמע לי מדהים, עכשיו הבנתי שאני רק צריך לפגוש אותה, לראות את האישה שמסתתרת מאחורי השיחה המדהימה הזאת. דיברנו על הכול, בשיחה ראשונה דיברנו על מה שרק אפשר לחלום. לא פסחנו על שום דבר, למעשה, אני לא חושב שהייתי יכול לנהל שיחה כזאת בהתכתבויות מבלי שאני אקטע אותה באמצע, אחרי הכול למי יש ראש להתכתב כל כך הרבה. בעידן בו אנשים איבדו את הטבעיות, הם כל הזמן מתכתבים ולי היה ברור שאני מחפש הכרויות בטלפון על כל המשתמע מכך. לשמוע קול, לדבר, לשלוח תמונה ורק אחר כך להחליט אם להיפגש.

החיוך שלה היה כובש, זה היה נפלא לפגוש מישהי לאחר שמדברים ואז מגיע שלב התמונה ומשם, הפגישה, היא אפילו הייתה יותר יפה במציאות. מראה מושלם, חיוך כמו שאמרתי כובש ביותר, רק מזמין אותך לנשק אותה, אבל לא, לא בהתחלה, התיישבנו בבית קפה ליד הבית שלה, היא הייתה גבוהה חטובה, שיער ארוך, שפתיים ורודות ועיניים בורקות. בדיוק הטעם שלי, תאמת שלא חשבתי כי באמצעות הכרויות בטלפון תגיע לי מישהי כל כך יפה, אבל הנה, זה קרה ואפילו היה לא מעט על מה לדבר ועל מה לספר.  היה לה חיוך שמימי כזה, אני כל הזמן חוזר על זה כי זה מה שאני זוכר ממנה. היא סיפרה לי שהיא בתחום לימודי המשפטים וזה הרשים אותי מאוד לצד המראה האצילי והאופי הביישני הזה שלה.

בשלב מסוים לא יכולתי להתאפק, היד שלי גלשה וליטפה את היד שלה, העיניים שלנו נתקעו זו בזו, החיוך הזה, שוב פעם אני חוזר על זה, פתאום, לא משנה מה ואיך ולמה, השפתיים שלנו התקרבו, התנשקנו. לא משנה שזו פגישה ראשונה, פתאום כלום ואף אחד לא היו חשובים מסביב, האינטימיות נוצרה על ידינו, הקרבה הייתה מדהימה. הטעם של השפתיים שלה היה מושלם, היא ליטפה את הלחי שלי והמגע שלה היה מדהים ורך.

"איפה היית חצי חיים" אמרה לי וכך המשכנו להתנשק מבלי להבחין באנשים שעוברים ושבים דרכינו. היד שלה ליטפה לי את השיער, את הצוואר ואת הפנים, שוב פעם ליטפה לי את הפנים בכזאת רכות שלא שיערתי. תאמת? לא חשבתי שזה מה שיקרה לי נוכח הכרויות בטלפון. כן, יש לא מעט מפגשים שמתחילים ונגמרים באותה שנייה, אבל כאן, באמת שהופתעתי, הייתה לי הפתעה גם בלב וגם בגוף. התרגשתי לקראתה ואם לומר את האמת? התחלנו לצאת, הכול היה כזה מושלם. החברים שלה היו מדהימים והיא עוד יותר. כל מגע אליה, כל קרבה הכול היה כל כך מושלם, אינטימיות שנוצרה ביננו הייתה עילאית, לא חשבתי שאצליח אי פעם להיקשר ולהימשך למישהי כפי שנקשרתי אליה.

בשלב מסוים, תמר החליטה שהיא נוסעת לחול להמשך לימודיה, נפרדנו בהסכמה, היה לי מאוד קשה להיפרד ממנה, תאמת שחשבתי שלא אכיר בשנית מישהי. תקופה הייתי לבד עד שחלפה לה שנה וחצי שהחלטתי לנסות את מזלי בשנית. כמובן שלא ביקרתי בשום אתר אחר אלא רק באמצעות הכרויות בטלפון, כך למעשה הכרתי את תמר ואם זה הצליח איתה, זה יכול אחרי הכול להצליח עם כל אישה אחרת.

באופן מפתיע, תמר עלתה על הקו שוב, זה היה מצחיק, אולי גורל? מאותו הרגע לא נפרדנו דרכנו יותר, היא סיפרה שחזרה לארץ ולא ידעה איך לדבר איתי, איך לגשת אליי לאחר הפרידה. למרות שסיימנו יפה, היא לא ידעה איך להגיד לי שהיא מתגעגעת.

את האהבה שלי הגדולה ביותר הכרתי דרך הכרויות בטלפון, לא יודע אם הייתי מכיר מישהי כמו תמר במקום אחר. אין ספק שהיא הייתה הפתעה של חיי, תמר הייתה ותישאר האהבה של חיי והכול בזכות היכולת וההבנה שלי איך לבחור ולהכיר מישהי שאני אהיה ראוי לה והיא תהיה ראויה לי.

רוצים להתאהב? מחפשים את האהבה הגדולה ביותר בחייכם? הנה הזדמנות להכיר, ולתת לעצמכם סיכוי אמיתי לאהבה.